рюкзак
20.07.2022 Від Юлія

Рюкзак. Як обрати

Основним атрибутом для школяра є рюкзак. Пік попиту на портфелі випадає на літо перед початком нового навчального року. Але не всі шкільні ранці служать цілий рік. Дитині може сподобатися рюкзак, або він прийде в непридатність.
Використання рюкзаків вийшло за межі школи. Ранці зручні на канікулах та для відвідування різних секцій. Носити необхідні речі за плечима дитині легше, ніж у руках. Щоб виріб прослужив довго і не завдав шкоди дітям, слід дотримуватися кількох порад щодо вибору портфеля.
Різновиди рюкзаків
Не варто вибирати дітям шкільні сумки через плече. Перевага однією бік провокує виникнення сколіозу. Хребет тільки формується у дитини, і нерівномірне навантаження на спину призводить до викривлення, яке вилікувати складно. Є кілька видів рюкзаків.

Класичні моделі.

Цей вид сумок варто вибрати для школярів старших класів, він відноситься до міського та туристичного типу використання. Вони відрізняються місткістю та наявністю великої кількості секцій усередині. Придатні для носіння змінного одягу та ноутбуків.

Рюкзак-ранець.

Цей варіант передбачено для дітей початкової школи. Характеризується наявністю твердої спинки, яка змушує школяра рівно тримати спину. Крім основного відділення, є органайзер для зручного розташування канцелярського приладдя.

Сумки з коліщатками.

Призначені для дітей, які не хочуть носити тяжкий рюкзак на спині. Назвати їх зручними не можна. Коліщатка їдуть тільки по рівній і твердій поверхні, на інших перевертаються.Наскільки доцільно вибрати останній вид сумки для школи вирішувати батькам. Його можна використовувати як дитячу дорожню валізу.

Нюанси правильного вибору шкільного рюкзака
Основний критерій при виборі гарної шкільної сумки – ортопедичні властивості. Проблеми зі спиною – часте явище у дітей, особливо молодших. Щоб не порушити поставу школяра, потрібно правильно враховувати такі норми:

Вага портфеля. Норма для шкільної сумки – до 1 кг. Класичні рюкзаки значно легші за ранці, у них відсутні ортопедичні каркаси. Навантаження на спину учня має перевищувати 10% від маси самого школяра.

Вага підручників без портфеля
При заповненні сумки розміщувати важкі книги слід у відділенні, розташованому ближче до спини школяра, щоб запобігти травмуванню спини.

Комплектація. Наявність ременя на талії дозволяє правильно зафіксувати сумку та знизити навантаження. Щоб усі дрібниці мали своє місце, варто вибрати портфель із великою кількістю органайзерів

Габарити рюкзака. Оптимальний варіант, який здатний вмістити все шкільне приладдя та змінний одяг учня, становить 20 л. Якщо сумка використовуватиметься для поїздок, то краще придбати 30-літрову модель. Важливий параметр – ширина лямок. Хороший варіант – 4-5 см. Такі лямки не натирають плечі дитини.

Бренд. Варто звертати увагу на виробника. Відомі фірми використовують якісні матеріали, міцні, водонепроникні. Блискавки повинні легко відкриватися, а канти та шви добре оброблені.

Забезпечити безпеку школяра за поганої видимості допоможуть рюкзаки зі світловідбиваючими елементами.а знизити навантаження. Щоб усі дрібниці мали своє місце, варто вибрати портфель із великою кількістю органайзерів

Як би старанно батьки не підбирали шкільний рюкзак, дитина обирає очима. Не можна ігнорувати побажання майбутнього споживача.

Проголосуйте, нам важлива Ваша думка!
[Усього: 0 Оцінка: 0]