літній табір
14.06.2022 Від Юлія

Літній табір. Плюси та мінуси

Літній табір. Добре чи погано, весело чи нудно, безпечно чи ні? Мабуть, це лише мала частина питань, які ставлять собі батьки, які роздумують про відпочинок свого чада у літньому таборі.

Якщо ваша дитина товариська і легко йде на контакт з іншими хлопцями, то літній табір йому припаде до душі. Сюди приїжджають дівчатка та хлопчики з різних міст, з різними інтересами та хобі. Вони не тільки діляться сдосвідом один з одним, а й розвивають комунікаційні навички, що важливо і, звичайно ж, знадобиться в житті.

Літній табір – це не лише відпочинок, а й конкурси, завдання, командна робота. Під час такого дозвілля кожна дитина зможе проявити себе та відкрити нові таланти.

Жарти, пісні, ігри – це все здорово та весело, але не варто забувати, що табір – це місце, де діти вчаться бути самостійними. Напевно, це непогана школа, пройти яку буде корисно для всіх: і дівчаток, і хлопчиків. Тут немає мами, яка допоможе розчесати волосся або прибере розкидані речі. Можливо, спочатку нова роль дорослого і самостійного себе не дуже сподобається дитині, але апетит приходить під час їжі. Спробувати варто! А для батьків теж буде корисно випустити чадо «під свого крильця».

літній табірЩе один плюсик у скарбничку літнього табору – це свіже повітря.Зазвичай табори розташовані за містом, і більшість заходів проводиться, як правило, на свіжому повітрі. Адже цього так не вистачає у шкільний час. До того ж, корисно для здоров’я.

Але чи всім дітям підходить відпочинок у літньому таборі? Ні. Деякі хлопці настільки втомлюються від шкільних буднів і суворого порядку дня, що тільки й мріють розслабитися. Не виключено, що для таких дітей таборове життя зі своїм розпорядком буде їм не в радість.

Варто також пам’ятати, що в таборі у дитини не буде своєї кімнати. Для одного такий досвід стане справжньою пригодою, а для іншого відпочинок може перетворитися на каторгу.

Приймаючи рішення про придбання путівки до табору, поговоріть спочатку з вашою дитиною, порадьтеся з нею. Для кожного хлопчика та дівчинки дуже важливо відчути себе «ковалем свого щастя».

Батькам на замітку

Вибирайте табір з гарною репутацією та відгуками інших батьків.

Наперед уточніть можливість відвідування дитини.

Обов’язково підготуйте дитину до поїздки в літній табір заздалегідь: розкажіть їй про внутрішні правила та розпорядок.

Вирішуйте! Вибір за вами!

 

 

 

Проголосуйте, нам важлива Ваша думка!
[Усього: 0 Оцінка: 0]