корисні ігри
29.09.2022 Від Юлія

Корисні ігри для гаджетів

Корисні ігри для гаджетів. В наш час технологічного розвитку, гаджети стали невід’ємною частиною життя людини. Більшість дітей проводять за комп’ютером, планшетом або телефоном багато часу. Батькам хочеться, щоб «сидіння» в гаджетах було не тільки веселим, а ще й корисним. До вашої уваги ми підібрали декілька корисних ігор для гаджетів вашого малюка. Слід зазначити, що всі ці додатки розроблені саме українськими спеціалістами.

Мишеняткова Абетка

корисні ігри

Мишеняткова Абетка – це цікава гра яка має три рівні складності. Це дозволить вашій дитині вивчити як букви, так і навчитися складати окремі слова. Найнижчий рівень дає можливість дитині побачити як виглядає  буква, почути як вона називається  і торкнутися до неї

 

Зоо Абетка

корисні ігри

Зоо Абетка – має два режими: вивчення літер та ігровий режим швидкого тесту, де потрібно вибрати літеру з якої починається назва тварини. Результати можна підвищувати, так як гру можна проходити безліч разів. Даний додаток був  розроблений київською студією.

«Зоо Абетка» є платним, та коштує 0,99$.

 

Хто в горах

корисні ігри

Хто в горах підійде для наймолодших користувачів.  Додаток має  чотири гри в одній обгортці: Хто в горах – інтерактивна історія про звірят діда Івана, який живе в горах. Тваринки з третинки – пазли, де потрібно скласти те чи інше звірятко. Лічилка – де діти будуть вчитися рахувати звірят. Хто що їсть– діти мають перетягувати іжу до звірят.

 

Балакаюча абетка

корисні ігри

Балакаюча абетка – це ще одна гра з чудовими пластиліновими буквами-звірами, котрі трансформуються при кліці і весело співають. Кожна тварин має режим спілкування.  Додаток містить 6 цікавих ігор.

Цей додаток платний – 2,99$.

Маємо надію, що наша стаття буде для вас корисною і ваша дитина проведе час з гаджетом з користю для розвитку.

Проголосуйте, нам важлива Ваша думка!
[Усього: 1 Оцінка: 5]