Розвиваючі мобільні додатки
16.11.2022 Від Юлія

Розвиваючі мобільні додатки

Розвиваючі мобільні додатки. Нажаль, зараз в Україні склалися такі умови, що діти не відвідують дитячі садки та вимушені сидіти вдома. Деякі мами працюють дистанційно і не можуть приділити дитині достатньо уваги, для занятть.  Але ж малюкам потрібно розвиватися. Для цього нам знову стають в нагоді гаджети. Пропонуємо декілька розвиваючих додатків.

 Додаток «Математика та цифри для дітей»

Розвиваючі мобільні додаткиВік: 2-6 років

Чому навчить: вважати, зокрема іноземною мовою

Ціна: кілька рівнів безкоштовно, є платні функції

Завантажити: Android, iOS

Даний додаток призначений для дітей віком від двох років. Дитина зможе перерахувати об’єкти на картинці вголос, обвести пальцем цифру, почути, як вона вимовляється, і навіть подивитися, як показати її на пальцях. Це ідеальний варіант для раннього знайомства із цифрами.

А для дітей 5—6 років є завдання складніше: треба вивчати цифри однією з 20 мов — у тому числі китайською, хінді, норвезькою та румунською.

Завантажити додаток

Додаток «Смішна їжа!»

Розвиваючі мобільні додатки

Вік: 4-6 років

Чому навчить: логічно мислити, визначати колір та форму

Ціна: безкоштовно

Завантажити: Android, iOS

Назва програми каже сама за себе: дитині дійсно доведеться мати справу зі смішною їжею, яка посміхається та співає. На прикладі овочів та фруктів діти вивчають колір та форму предметів, поняття про частину та ціле, освоюють сортування. Перевага програми в тому, що всі предмети дитині знайомі, тому нові навички він легко освоїть.

Завантажити додаток

Додаток «Cut the rope»

Розвиваючі мобільні додаткиВік: 2-4 роки

Чому навчить: логічно мислити

Ціна: безкоштовно

Скачати: Android, iOS, десктоп

Зелений монстрик Ам-Ням із однойменного мультфільму обожнює цукерки. На цьому і побудовано всю гру: треба нагодувати героя. Але зробити це не так просто. Дитині потрібно перерізати мотузки, за які прив’язана цукерка, і спостерігати за тим, як діє сила тяжіння, в який бік відлетить чи хитнеться насолода. Ускладнюють проходження рівня бульбашки, які можуть підхопити цукерку і забрати її нагору — тоді доведеться починати наново.

Логіка і закони фізики у грі не подаються нудно і формально, а пояснюються практично. Творці гри маркували її 0+, і з найпершими рівнями справді справляться навіть дитсадки. Але далі може бути складно для молодших школярів.

Це тільки деякі розвиваючі мобільні додатки, надалі ми будемо продовжувати Вас з ними знайомити.

Завантажити додаток

Проголосуйте, нам важлива Ваша думка!
[Усього: 1 Оцінка: 5]