28.11.2022 Від Юлія

Гном із пряжі

«Гном» із пряжі робиться дуже просто. Ви залюбки добре проведете час зі своєю дитиною, створюючи цю новорічну  прикрасу, а діти старшого віку можуть  зробити її самостійно.

Матеріали:

  • пряжа білого та червоного кольору
  • трохи синтепону
  • втулка від туалетного паперу
  • чорний або духмяний перець горошком – 3 шт
  • ножиці
  • гарячий пістолет

Для початку треба вирізати шматочок з картону розміром 7см х10см, та зробити червоною пряжею 80 оборотів навколо нього. Зняти та розрізати, отримаємо 80 ниточок. Беремо втулку від туалетного паперу та відрізаємо кільце шириною 1,5 см.

Кожну червону нитку треба прив’язати  на кільце так, як показано на малюнку.

Гном із пряжіКоли всі нитки будуть прив’язані, потрібно їх кінці повернути в одну сторону та зв’язати їх разом. Нерівності відрізати. Ось и вийшла шапочка гнома.

гном із пряжі

Наступним кроком є створення білої бороди. Таким же чином, як і з червоною намотуємо на 10 см картон, тільки вже 100 обертів. Далі треба обережно зняти намотку, та перев’язати іншою ниткою  посередині. Краї  розрізати з обох сторін. Вийде такий гарнесенький помпончик.

гном

 

Через центр шапочки, протягуємо широкою голкою, нитку та закріплюємо. Це буде наша петелька,  за допомогою якої наша новорічна іграшка буде триматися на ялинці.

гном із пряжіДалі за допомогою гарячого пістолета з’єднуємо дві частин гнома. Можна для об’єму в шапочку додати трохи синтепону. Можна обійтися і без нього. Приєднуємо оченята та носик. Все наша новорічна ялинкова іграшка “Гном із пряжі” готова!

Проголосуйте, нам важлива Ваша думка!
[Усього: 2 Оцінка: 3]